November 24, 2022

Стартує друга пропозиція еквалайзера від Equilibrium: приєднайтеся до білого списку

Ви просили це, тепер ви це отримали!

92% з вас проголосували за другу фазу пропозиції. Підписка на Фазу 1 на Republic Crypto була переповнена, і ми збільшили тверду межу в 500 000 доларів США на першій фазі. Якщо ви пропустили етап 1, ми раді повідомити, що ви можете взяти участь у етапі 2, починаючи з 21 листопада 2022 року.

Ключова інформація

Етап 2 буде розміщено на нашій новій панелі запуску, яка підключена до нашого DEX. Для цього раунду ми встановили ліміт у 300 000 DOT і розповсюдимо 200 млн EQ (1,6% від загальної пропозиції).

Щоб увійти, спочатку приєднайтеся до білого списку , починаючи з сьогоднішнього дня, 1 листопада 2022 року, і виконайте такі дії:

  • Потрапити в білий список
  • Пройти KYC
  • Надіслати DOT
  • Отримати еквалайзер

Період набуття прав: шість місяців після повного запуску Equilibrium.

Приєднання до білого списку надає вам пріоритетний доступ і право на бонус у розмірі до 20% додаткового EQ до вашого розподілу. Цей бонус доступний з 1-го дня події та буде зменшуватися протягом періоду Фази 2.

Щоб приєднатися до білого списку, потрібно залишити заявку тут .

Зауважте, що ми не приймаємо громадян США та людей із певних юрисдикцій (Афганістан, Балкани, Білорусь, Бірма, Кот-д'Івуар, Куба, Конго, Іран, Ірак, Лібера, Північна Корея, Судан, Сирія, Зімбабве, Крим) для участь.

Про Equilibrium

Equilibrium — це універсальна платформа DeFi на Polkadot, яка забезпечує високе кредитне плече в торгівлі та позичанні цифрових активів. Він поєднує в собі повноцінний грошовий ринок із DEX на основі книги ордерів. EQ — це власний корисний маркер, який використовується для спільного управління Equilibrium. xDOT — це ліквідний загорнутий DOT, доступний для продажу, який відкриває ліквідність DOT, заблокованих на аукціонах парачейну, і надає численні краудлоан-бонуси на Polkadot.

Приєднуйтесь до Equilibrium на Discord , News Channel , Twitter , Medium , Website , GitHub