November 26, 2022

Конкурс Equilibrium. Реферальна програма. WL

Equilibrium — це універсальна платформа DeFi на Polkadot, яка забезпечує високе кредитне плече в торгівлі та позичанні цифрових активів. Він поєднує в собі повноцінний грошовий ринок із DEX на основі книги ордерів. EQ — це власний корисний маркер, який використовується для спільного управління Equilibrium. xDOT — це ліквідний загорнутий DOT, доступний для продажу, який відкриває ліквідність DOT, заблокованих на парачейн-аукціонах, і надає численні краудлоан-бонуси на Polkadot.


Конкурс Equilibrium

Команда оголосила конкурс Equilibrium Live! Після виходу в прямому ефірі буде проведено конкурс, який дозволить спільноті перевірити свої навички та отримати щедрі призи EQ. Мета – надати стимулюючий та навчальний досвід для всіх учасників.

У змаганнях приймається як індивідуальна, так і командна участь. Подібно до нещодавнього закритого бета-тестування, кожен (включно з проектами Dotsama, спільнотами та нашими партнерами) може формувати свої команди, якщо вони залучать по 20 учасників. Таким чином, терміни початку конкурсу значною мірою залежать від того, наскільки швидко наші спільноти завершать реєстрацію, яка зараз відкривається.

Зареєструватися зараз!

На відміну від закритого бета-тестування (яке включало віртуальні активи), участь у прямому конкурсі включатиме реальні криптовалюти. Користувачі беруть участь індивідуально або в командах, причому кожна категорія має мінімальний поріг входу. Конкурс оцінює два класи активності користувача; найвищий %PnL для однієї операції та сукупний %PnL. Учасники змагатимуться за $21 200,00 у призовому фонді, розподіленому між різними категоріями змагань.

Формат конкурсу

У змаганнях беруть участь дві категорії: індивідуальна та командна. Буде проведено 2 конкурсні категорії:

  • %PnL одна угода
  • Сукупний %PnL

Ось розбивка вимог для кожної категорії.

Фонд винагород у розмірі 20 000 доларів США

Учасники в категоріях одиночної торгівлі та кумулятивного PnL отримають чудові призи EQ. Фізичні особи отримають до 500 доларів EQ за один PnL і до 2500 доларів за сукупну торгівлю.

10 найкращих учасників отримають щонайменше 50 доларів, залежно від категорії.

За командну участь троє найкращих у кожній категорії отримають такі призи EQ:

Розподіл команд може бути пропорційним для окремих показників PnL всередині команди.

Окремі учасники отримають сукупно 20 200 доларів США у вигляді призів EQ після завершення конкурсу.

Статистика конкурсу визначатиме наші плани щодо проведення майбутніх змагань з більшою кількістю призів EQ, особливо для повторних учасників.

Конкурс триває! Приєднуйтесь зараз і змагайтеся з найкращими, щоб виграти чудові призи

Не пропустіть шанс збільшити свій портфель EQ!

Реферальна програма

Нещодавно було оголошено про 2-й етап нашої пропозиції EQ, який розпочнеться 21 листопада. Для цього раунду було встановлено обмеження в 300 000 $DOT, і його буде розміщено на новому Launchpad.

Приєднання до білого списку для Пропозиції не є обов’язковим, однак воно приносить багато переваг: ви отримаєте бонус у розмірі до 20% $EQ, доданий до вашого розподілу. Але є ще щось! Ми створили реферальну програму, за допомогою якої ви та ваші друзі можете отримати більше винагород.

За кожного друга, якого ви запросите, ви отримаєте додаткові 5% кожного від їхнього загального депозиту. І кожен, хто скористається вашим реферальним посиланням, також отримає 5% від власного загального депозиту — усі переможці.

ПРИМІТКА . Ви можете отримати реферальне посилання зараз, але воно працюватиме лише під час пропозиції. Крім того, учасник із білого списку НЕ МОЖЕ використовувати чиєсь реферальне посилання й отримувати 5% бонус за свій внесок.

Щоб поставити це в контекст:

  • Користувачі можуть отримати реферальні посилання лише ДО початку пропозиції, а не після.
  • Ваше реферальне посилання стане активним лише тоді, коли Пропозиція стане доступною.
  • Користувачі (як із білого, так і не з білого списку), які діляться своїми реферальними посиланнями, отримають бонус у розмірі 5% від усіх внесків, зроблених через їхні посилання.
  • Користувачі, які беруть участь у пропозиції через чиєсь реферальне посилання, отримають 5% бонусу, доданого до їх власного розподілу.
Поширені запитання
Чи можу я створити реферальне посилання після початку пропозиції?
Ні, ви можете створити реферальне посилання лише до початку події
Якщо я надішлю своє посилання кільком людям, чи отримаю я бонус за кожного з них?
Так! За кожного користувача, який бере участь у розпродажі за вашим посиланням, ви отримаєте 5% бонусу залежно від його внеску.
Якщо я перебуваю в білому списку та отримаю реферальне посилання, чи отримаю я додатковий бонус 5% за свій внесок?
Ні, ти не будеш. Але ви можете створити своє реферальне посилання та отримувати бонуси за рекомендованих користувачів!
Якщо я отримав реферальне посилання, чи можу я створити своє посилання та отримати додаткові бонуси для рекомендованих користувачів?
Абсолютно! Просто підключіть свій гаманець.
Коли закінчується реферальна програма?
Ви зможете створити реферальні посилання до початку події. На початку пропозиції створення реферальних посилань буде вимкнено. Однак ви можете продовжувати запрошувати нових користувачів навіть після того, як пропозиція стане доступною. Тому поспішайте зареєструватися !

WL


Білий список $EQ Offering Phase 2 закривається завтра, о 21:00 за всесвітнім координованим часом!

📈 Приєднуйтесь до списку учасників, які мають право на отримання 20% додаткового бонусу під час акції!

Ключова інформація

Етап 2 буде розміщено на нашій новій панелі запуску, яка підключена до нашого DEX. Для цього раунду ми встановили ліміт у 300 000 DOT і розповсюдимо 200 млн EQ (1,6% від загальної пропозиції).

Щоб увійти, спочатку приєднайтеся до білого списку , починаючи з сьогоднішнього дня, 1 листопада 2022 року, і виконайте такі дії:

  • Потрапити в білий список
  • Пройти KYC
  • Надіслати DOT
  • Отримати еквалайзер

Період набуття прав: шість місяців після повного запуску Equilibrium.

Приєднання до білого списку надає вам пріоритетний доступ і право на бонус у розмірі до 20% додаткового EQ до вашого розподілу. Цей бонус доступний з 1-го дня події та буде зменшуватися протягом періоду Фази 2.

Щоб приєднатися до білого списку, потрібно залишити заявку тут .

Зауважте, що ми не приймаємо громадян США та людей із певних юрисдикцій (Афганістан, Балкани, Білорусь, Бірма, Кот-д'Івуар, Куба, Конго, Іран, Ірак, Лібера, Північна Корея, Судан, Сирія, Зімбабве, Крим) для участь.

Приєднуйтесь до Equilibrium
Discord News Channel Twitter Medium Website GitHub