January 7

Токеноміка EQ: ближчий погляд

З фіксованим запасом у 12 мільярдів токенів EQ є паливом, що живить екосистему Equilibrium, засновану на блокчейні. Сплачуючи комісії за транзакції та продукт токенами EQ, користувачі отримують доступ до неперевершеної функціональності для своїх операцій на Equilibrium — і все це, не турбуючись про інфляцію.

У цій статті ми хотіли б більш детально розглянути розподіл і розподіл EQ.

Аллокація

Ось розбивка всього запасу токенів EQ за розподілом із відповідними деталями. Казначейські, командні та ліквідні асигнування ще не надійшли в обіг; разом вони складають ~66% усіх токенів. Тоді як інші 34% були розподілені так чи інакше, як описано в таблиці нижче.

Розподіл

Розподіл EQ в екосистемі Equilibrium гарантує, що токен виконує свою роль в екосистемі. Еквалайзер забезпечує такі функції:

  • Токен управління — власники EQ мають право голосу в системних змінах і голосуванні за EQ.
  • Валюта платформи — EQ є основним токеном для розрахунків за транзакціями в Equilibrium.
  • Порятунок ліквідності — Постачальники ліквідності можуть отримати прибуток, заблокувавши EQ у фондах ліквідності Equilibrium.
  • Можливості ставок — власники EQ отримують винагороду за свої токени, поставлені на управління Equilibrium.

Успіх Equilibrium полягає в надійній системі розподілу EQ по всій екосистемі. Ми прагнемо просувати це вперед за допомогою винагородних заходів, таких як парачейн-аукціони та публічні пропозиції, щоб наша валюта продовжувала надходити!

Ми розподілили ~2,79% від загальної кількості токенів EQ за допомогою різних заходів. Наша перша розповсюджувальна діяльність стимулювала власників DOT голосувати за Equilibrium на парачейн-аукціонах Polkadot. Ми розподілили 2,33% від загальної кількості токенів EQ.

Після повного запуску Equilibrium ми створили два унікальних шляхи розповсюдження токенів. Наша спільнота підтримки отримала 0,39% EQ протягом Фази 1, тоді як ті, хто наважився на нашу пропозицію в прямому ефірі Фази 2, заробили ще 0,07%.

Ми використали 1,16% нашої пропозиції токенів, щоб забезпечити успіх екосистеми Equilibrium і поширити інформацію про нашу платформу DeFi! Ми об’єдналися з медіа-партнерами, радниками та амбасадорами, щоб усі знали про якість Equilibrium.

Пропозиція EQ та її графік передачі прав

Раніше ми не повторювали пропозиції еквалайзера, і тепер, коли обидві фази завершено, настав час вивчити її більш детально:

На етапі 1 Equilibrium залучила 500 000 доларів США за участю 288 учасників. Ми виділили 65 400 000 EQ як винагороду спільноти за допомогу Equilibrium у досягненні нашої цільової суми USDC. Нещодавно завершена пропозиція фази 2 залучила 187 учасників, які отримали 7 954 667 EQ за 11 932 DOT. Ці події додадуть в обіг ~73,5 млн EQ після того, як розподілені токени будуть повністю закріплені.

Ось діаграма, яка показує графік випуску всієї пропозиції розподілу для Фаз 1 і 2, що разом становить 0,62% від загальної пропозиції EQ або ~ 74 млн токенів EQ, які будуть випущені протягом наступних 18 місяців: Фаза пропозиції 1 приблизно ділить весь розподіл розподілу фази на три окремі круті події за 6, 12 і 18 місяців відповідно, тоді як два запропоновані розподіли поступово переходять протягом перших шести місяців і стають повністю наданими згодом.

Інші дистрибуції та ліквідність

Нещодавно ми відсвяткували повний запуск Equilibrium великою спільнотою! Ми роздали 3 мільйони токенів EQ серед 1000 щасливчиків через нашу програму Airdrop на CoinMarketCap. Введені токени створили захоплюючий ефект хвилі в наших оцінках циркуляції жетонів — збільшивши очікуваний обсяг циркуляції EQ.

Equilibrium також готується до Equilibrium Live Contest, нашого останнього заходу з розповсюдження, де учасники виграють призи з фонду винагород 2M EQ. Зацікавлені учасники спільноти можуть приєднатися як індивідуально, так і командою. Щоб взяти участь у Конкурсі, учасникам спільноти необхідно заповнити анкету, доступну тут .

Починаючи з першого кварталу 2023 року, Equilibrium запускає програму видобутку ліквідності. Він складатиметься з серії заходів із завантаження ліквідності у співпраці з партнерами, які керують пулами ліквідності з власними активами Equilibrium (EQD та EQ). Усі постачальники ліквідності, які вкладають свої кошти в ці пули під час початкових подій, можуть розраховувати на вищу річну відсоткову ставку. Усі доступні механіки та розклад подій буде оголошено на наших каналах у соціальних мережах.

Ми очікуємо, що нові власники EQ стимулюватимуть використання EQ в екосистемі. Збільшення використання токенів EQ призведе до більшої участі платформи та поширення EQ. Ми плануємо інтегрувати більше варіантів використання EQ, щоб надати варіанти використання токенів і далі поширювати EQ в екосистемі Equilibrium.

Наша команда вдячна всім членам спільноти та прихильникам, які зробили 2022 рік фантастичним! Стежте за останніми подіями, оголошеннями та екстреними новинами, підписавшись на Equilibrium у соціальних мережах.

Про Equilibrium

Equilibrium — це універсальна платформа DeFi на Polkadot, яка забезпечує високе кредитне плече в торгівлі та позичанні цифрових активів. Він поєднує в собі повноцінний грошовий ринок із DEX на основі книги ордерів. EQ — це власний корисний маркер, який використовується для спільного управління Equilibrium. xDOT — це ліквідний загорнутий DOT, доступний для продажу, який відкриває ліквідність DOT, заблокованих на парачейн-аукціонах, і надає численні краудлоан-бонуси на Polkadot.

Приєднуйтесь до Equilibrium на
Discord News Channel Twitter Medium Website GitHub