November 24, 2022

Equilibrium: Успіх та статистика закритої бета-версії.Фаза 2

Equilibrium — це універсальна платформа DeFi на Polkadot, яка забезпечує високе кредитне плече в торгівлі та позичанні цифрових активів. Він поєднує в собі повноцінний грошовий ринок із DEX на основі книги ордерів. EQ — це власний корисний маркер, який використовується для спільного управління Equilibrium. xDOT — це ліквідний загорнутий DOT, доступний для продажу, який відкриває ліквідність DOT, заблокованих на аукціонах парачейнів, і надає численні краудлоан-бонуси на Polkadot.

Закрита бета-версія Equilibrium мала величезний успіх!

Команди змагалися за приз у розмірі 1 300 000 $EQ + 100 000–200 000 $EQ гарантованих винагород для 10 найкращих активних членів команди!


Користувачі мали два тижні, щоб грати як окремі особи чи команди з наданим віртуальним портфоліо та спробувати максимізувати його цінність, щоб виграти частину призового фонду $40 000 $EQ .

Щоб взяти участь, користувачі повинні були заповнити форму, підготовлену командою Equilibrium, щоб приєднатися до білого списку. Закрита бета-версія отримала надмірну кількість підписок, завдяки чому Equilibrium адаптувався до підвищеного попиту. З початковим обмеженням у 500, Equilibrium прийняв понад 4000 учасників після 10 000+ заявок на білий список закритого бета-тестування. Статистика користувачів перевершила очікування, враховуючи, що Polkadot має активну базу користувачів ~ 22 000 (активні адреси).

Закрите бета-тестування залучало не тільки учасників, а й активних користувачів. До кінця періоду бета-тестування сукупний обсяг торгів перевищив 80 мільйонів доларів. Учасники мали довіру до товару, звідси і запам’ятовувана фігура. Були виняткові ознаки успіху закритого бета-тестування, оскільки воно набрало обертів у перший тиждень. До сьомого дня обсяг торгів Equilibrium DEX наближався до 50 мільйонів доларів , причому обсяг збільшувався щодня.

Колективний виступ був результатом спільних зусиль окремих трейдерів і команд, які прагнули заробити частину призового фонду. Модель винагороди Equilibrium заохочувала участь користувачів, оскільки вона гарантувала винагороди для 50 найкращих активних користувачів серед учасників бета-тестування та 10 найкращих у кожній команді. Equilibrium додав приз у розмірі 1,3 млн. еквалайзерів для команди з найбільшим сукупним балансом з 10 найкращих користувачів.

Трошки статистики :

Активність користувача

Частота активності користувача

Давайте тепер розглянемо відносну розбивку того, що користувачі робили в програмі Equilibrium:

Активних користувачів за день

Як і очікувалося, тенденція щоденного активного користувача (DAU) досягла свого піку в день 1 і становила приблизно 1000 активних користувачів, а потім поступово знижувалася, досягаючи в середньому ~300 DAU.

EQD і торгова статистика:

Сукупні номери монетного двору EQD:

Найактивніші торгові активи

Найбільш активними парами з точки зору торгівлі були активи BTC, ETH, DOT і GLMR; більше 56% усього обсягу торгів DEX (>50 млн із 85 млн загалом) було зроблено з використанням цих активів. Ось діаграма сукупного обсягу: BTC домінував, частково завдяки найліквіднішій книзі замовлень, яку ми там зберігали, тоді як GLMR і ETH показали так само добре, DOT слідував уважно.

Сукупний обсяг торгів за добу

Щоденна розбивка лімітних/ринкових ордерів

Статистика пулу

Ось розбивка активності користувачів у різних пулах Equilibrium, доступних під час бета-тестування:

Що буде далі після бета-версії Equilibrium?

Якщо ви пропустили етап 1, команда рада повідомити, що ви можете взяти участь у етапі 2, починаючи з 21 листопада 2022 року.

Ключова інформація

Етап 2 буде розміщено на нашій новій панелі запуску, яка підключена до нашого DEX. Для цього раунду ми встановили ліміт у 300 000 DOT і розповсюдимо 200 млн EQ (1,6% від загальної пропозиції).

Щоб увійти, спочатку приєднайтеся до білого списку , починаючи з сьогоднішнього дня, 1 листопада 2022 року, і виконайте такі дії:

  • Потрапити в білий список
  • Пройти KYC
  • Надіслати DOT
  • Отримати еквалайзер

Період набуття прав: шість місяців після повного запуску Equilibrium.

Приєднання до білого списку надає вам пріоритетний доступ і право на бонус у розмірі до 20% додаткового EQ до вашого розподілу. Цей бонус доступний з 1-го дня події та буде зменшуватися протягом періоду Фази 2.

Щоб приєднатися до білого списку, потрібно залишити заявку тут .

Зауважте, що ми не приймаємо громадян США та людей із певних юрисдикцій (Афганістан, Балкани, Білорусь, Бірма, Кот-д'Івуар, Куба, Конго, Іран, Ірак, Лібера, Північна Корея, Судан, Сирія, Зімбабве, Крим) для участь.

Приєднуйтесь до Equilibrium
Discord News Channel Twitter Medium Website GitHub