December 26, 2022

Оновлення Equilibrium

Головна новина цього місяця звісно ж те , що Equilibrium is LIVE! Тепер ви можете отримати доступ до децентралізованої $EQD стабільної монети, грошового ринку, кредитування / запозичення, страхового пулу та $eqDOT Liquid Wrapper!

Перевірте це зараз і почніть максимально використовувати свої цифрові активи ⤵️ https://equilibrium.io

Наступна новини ,ви можете приєднатись до форуму управління Equilibrium і допомогти прийняти рішення щодо лістингу EQ

Переклад статті

Шановні представники Equilibrians, останнім часом ми отримуємо багато запитань від нашої спільноти щодо переліку $EQ і відповідного голосування спільноти, тому ми хотіли б вирішити цю проблему.

По-перше, триває лістинг $EQ на деяких найпопулярніших біржах. Однак ми не можемо розголошувати їхні імена через характер наших угод з ними про нерозголошення.

Але перш ніж розпочати лістинг у поточному ринковому середовищі, ми запитали думки наших партнерів, інвесторів, користувачів, і можете посперечатися, що ми отримали різноманітні думки. Деякі пропонували нам почекати, оскільки ситуація на ринку може погіршитися, а інші радили нам якнайшвидше вийти на біржу, оскільки ринок уже на самому дні.

Прийняття цього надзвичайно важливого рішення поставило нас у певну дилему, оскільки воно стосується кожного члена нашої спільноти. Одне можна сказати напевно: наша спільнота є центром усього, що ми робимо. Тому ми вирішили поставити його на голосування, щоб ви могли висловитися. У січні ми запускаємо децентралізоване управління Equilibrium, і першим кроком буде рішення щодо лістингу EQ. Ми віримо, що громадська думка спрямує нас у правильному напрямку.

Хоча дехто з вас висловив занепокоєння щодо прозорості процесу, вам нема про що хвилюватися, оскільки управління є найчіткішим і найпрозорішим способом вираження волі спільноти — кожна транзакція, кожен голос реєструється в блокчейні для всіх подивитися. І ми створюємо нашу майбутню платформу управління, дуже схожу на ту, яку має Polkadot у своїй мережі Relay. Ось як це працює з їх боку: https://polkadot.network/blog/polkadot-governance/

Єдиним критерієм права голосу є ваша власність на токени $EQ. Немає сегрегації на основі того, як ви отримали токени $EQ. Усі власники $EQ мають право голосувати, незалежно від того, чи є ви інвестором, переможцем чи послом, який заробив свої жетони $EQ, працюючи та створюючи вміст — усі мають рівні права голосу. Процес триватиме приблизно 2 тижні (це стандартний час для управлінських пропозицій), і команда Equilibrium жодним чином не втручатиметься.

Дозволяючи спільноті висловитися в цьому важливому рішенні, ми підтримуємо наше зобов’язання щодо прозорості, підзвітності, інклюзивності та демонструємо готовність слухати та враховувати думки наших зацікавлених сторін. Це допоможе зміцнити довіру та впевненість у проекті та керівництві команди.

Ми розуміємо, що залучення громади до процесу голосування може не змінити поточні настрої громади. Але якщо поглянути критично, то це позитивний крок вперед.

Існує ширший перелік питань, які ми хотіли б розглянути нашою спільнотою, коли вони прийматимуть рішення щодо цієї теми:

  1. Які переваги розміщення прямо зараз?
  2. Якщо не зараз, то який час найкращий для перерахування?
  3. Звідки буде попит?

Є ще багато питань, які вимагають окремого обговорення на нашому форумі з управління. Після того, як управління буде створено, ми розпочнемо обговорення та вирішимо вищезазначені проблеми.

Для нас важливо, щоб усі голоси та точки зору були почуті та враховані. Тож ми будемо вдячні за вашу активність, ідеї та знання як власника цінного токена $EQ, оскільки ми розроблятимемо стратегічний план реалізації

Equilibrium використовує стабільний своп AMM Curve для відкриття стабільного пулу з $EQD, $USDT та $USDC!

Ми запустимо подію початкового завантаження для нового пулу. Ми також запустимо програму фармінгу, яка полегшує обмін EQD/USDT!

📅 Очікуваний запуск: січень 2023

Live Contest Equilibrium ! Реєстрація відкрита

Ми раді оголосити конкурс Equilibrium Live! Після виходу в прямому ефірі ми проведемо конкурс, який дозволить нашій спільноті перевірити свої навички та отримати щедрі призи EQ. Наша мета – надати стимулюючий та навчальний досвід для всіх учасників.

У змаганнях приймається як індивідуальна, так і командна участь. Подібно до нашого нещодавнього закритого бета-тестування, кожен (включно з проектами Dotsama, спільнотами та нашими партнерами) може формувати свої команди, якщо вони залучать по 20 учасників. Таким чином, терміни початку конкурсу значною мірою залежать від того, наскільки швидко наші спільноти завершать реєстрацію, яка зараз відкривається.

Зареєструватися зараз!

На відміну від закритого бета-тестування (яке включало віртуальні активи), участь у прямому конкурсі включатиме реальні криптовалюти. Користувачі беруть участь індивідуально або в командах, причому кожна категорія має мінімальний поріг входу. Конкурс оцінює два класи активності користувача; найвищий %PnL для однієї операції та сукупний %PnL. Учасники змагатимуться за $21 200,00 у призовому фонді, розподіленому між різними категоріями змагань.

Формат конкурсу

У змаганнях беруть участь дві категорії: індивідуальна та командна. Буде проведено 2 конкурсні категорії:

  • %PnL одна угода
  • Сукупний %PnL

Ось розбивка вимог для кожної категорії.

Фонд винагород у розмірі 20 000 доларів США

Учасники в категоріях одиночної торгівлі та кумулятивного PnL отримають чудові призи EQ. Фізичні особи отримають до 500 доларів EQ за один PnL і до 2500 доларів за сукупну торгівлю.

10 найкращих учасників отримають щонайменше 50 доларів, залежно від категорії.

За командну участь троє найкращих у кожній категорії отримають такі призи EQ:

Розподіл команд може бути пропорційним для окремих показників PnL всередині команди.

Окремі учасники отримають сукупно 20 200 доларів США у вигляді призів EQ після завершення конкурсу.

Статистика конкурсу визначатиме наші плани щодо проведення майбутніх змагань з більшою кількістю призів EQ, особливо для повторних учасників.

Конкурс триває! Приєднуйтесь зараз і змагайтеся з найкращими, щоб виграти чудові призи

Не пропустіть шанс збільшити свій портфель EQ!