March 26

Equilibrium +Interlay

Interlay створює єдиний магазин для всього, що стосується фінансування біткойнів. Торгівля BTC, кредитування, стейкінг і спосіб розгортання в інших продуктах DeFi. Бездоганний міст у основі, AMM і грошовий ринок на вершині, загорнуті в простий інтерфейс одним клацанням миші з увімкненням/вимкненням рамп і підтримкою кількох ланцюжків.

Equilibrium — це універсальна платформа DeFi на Polkadot, яка забезпечує високе кредитне плече в торгівлі та позичанні цифрових активів. Він поєднує в собі повноцінний грошовий ринок із DEX на основі книги ордерів. EQ — це власний корисний маркер, який використовується для спільного управління Equilibrium. Прив’язаний до долара EQD — це власний децентралізований стейблкойн Equilibrium, забезпечений зваженим кошиком активів і використовується як універсальна одиниця вартості в екосистемі DeFi. eqDOT — це рідка обгортка стекінгу DOT, яка дозволяє користувачам брати участь у DeFi на Equilibrium, заробляючи при цьому дохід від стекінгу DOT.

Equilibrium інтегрує токени iBTC і INTR Interlay для покращення функціональності DeFi.

З iBTC і INTR власники отримують такі переваги:

  • Обидва токени будуть служити заставою для карбування стейблкойна EQD на нашій платформі.
  • iBTC і INTR можуть виступати в якості страховки для захисту від несподіваних втрат у Equilibrium і отримання додаткових винагород.
  • Власники обох токенів можуть позичати свої активи іншим користувачам і отримувати відсотки зі своїх активів.
  • У майбутньому iBTC і INTR можна буде котирувати на DEX Equilibrium, що дозволить торгувати активами.
  • Платформа також планує створити пул Curve.fi на своєму парачейні, який включає як wBTC, так і iBTC, з можливістю додавання multiBTC, що ще більше підвищить корисність iBTC.