December 16, 2022

Equilibrium: Огляд листопада 2022 року

Після продуктивного жовтня ми вступили в хвилюючий листопад. Місяць розпочався з оголошення пропозицію EQ Phase 2 і нашої участі у веб-саміті в Лісабоні. Ось підсумок листопада та його подій.

 • Пропозиція Equilibrium EQ Phase 2
 • Довгострокова корисність EQ
 • Випадок використання токенів LP у Equilibrium
 • Катастрофа FTX
 • Живий конкурс «Equilibrium».
 • Оновлення Equilibrium (включаючи живий запуск)
 • Equilibrium Liquid Dot Staking
 • Оновлення Equilibrium
 • Команда Equilibrium відвідала Web Summit у Лісабоні
 • Ви пропустили наш дзвінок спільноти?
 • Дякую, спільнота «Equilibrium».

Давайте почнемо.

Пропозиція EQ Phase 2 мала великий успіх!

Ми в захваті від вашої надзвичайної реакції на проведення пропозиції EQ Phase 2. Учасники змагалися за 200 мільйонів нагород EQ, а внесення до білого списку залучало до 20% додаткового бонусу EQ. Пропозиція EQ Phase 2 була успішною! Слідкуйте за детальною статтею з важливими оновленнями. Користувачі також повинні бути зацікавлені в наданні прав, яке вже розпочато.

Для отримання додаткової інформації натисніть тут .

Довгострокова корисність EQ

Ми досліджували різні утиліти EQ, пояснюючи, чому токен є стратегічною довгостроковою монетою. EQ є основною валютою обміну в Equilibrium, відповідальною за комісію, залучену за транзакції в Equilibrium. Є плани перерахувати EQ у Equilibrium DEX і обміняти EQ проти EQD.

Equilibrium використовує різні стратегії як захист маркера EQ, щоб пом’якшити будь-яку незрілу відмову. Цей крок гарантує, що наша спільнота захищена від незаангажованих учасників.

Дізнайтеся більше про EQ та його довгострокові можливості тут .

Страховий пул: сценарій використання токенів LP у Equilibrium

Окрім надання корисності та розблокування ліквідності для стейк-токенів, загорнуті токени рідко приносять будь-яку значущу цінність своїм власникам. Через наш страховий пул ми оновили загорнуті монети з мертвих до прибуткових активів. Функція поруки Equilibrium створює можливості для упакованих жетонів усіх смаків.

Клацніть тут , щоб дізнатися, як отримати більше користі від свого запакованого активу.

Конкурс «Equilibrium».

Ми також оголосили конкурс Equilibrium Live Contest, щоб продовжити досвід закритого бета-тестування. Живий конкурс дозволяє учасникам досліджувати продукти Equilibrium, торгувати та заробляти на своїх винахідливих торгових концепціях. На відміну від закритого бета-тестування, у конкурсі EQ будуть представлені ресурси користувача. Учасники не отримають віртуальні активи для торгівлі. Участь можлива індивідуально або через команди, вартість еквалайзера становить до 20 000 доларів США.

Дізнайтеся більше про Live Contest Equilibrium тут .

Катастрофа FTX

Крах FTX сколихнув криптовалюту, завдавши шкоди її репутації неприємними заголовками. Ми розібрали проблеми, давши явні ознаки майбутнього падіння FTX. Наш аналіз підкреслив небезпеки централізованих бірж, які були яскравими, коли FTX оголосила про банкрутство. Ми також надали шаблон майбутнього бірж, децентралізованих бірж.

Дізнайтеся більше в нашому змістовному матеріалі про FTX .

Equilibrium Liquid DOT Staking

Наш ліквідний продукт для стейкингу DOT дозволяє власникам DOT розблокувати ліквідність DOT і отримати прибутковість ~14% річних. Ми створили систему (використовуючи підхід часткового резервування), яка адаптується до потреб екосистеми Equilibrium. Зберігаючи частину ліквідності нерозподіленою, ми підтримуватимемо миттєве зняття коштів і стягуватимемо комісію в розмірі 1%, коли користувачі зніматимуть свою ліквідність.

Клацніть тут , щоб дізнатися про оптимальні прибутки при ставці DOT.

Оновлення Equilibrium (включаючи Live Launch)

Ми опублікували оновлення щодо нашого запланованого повного випуску та наступних подій. Щойно завершена пропозиція другого етапу EQ поклала початок нашому списку, за ним послідували живий запуск Equilibrium, який відбудеться в середині грудня, і наш торговий конкурс, який відбудеться незабаром після запуску. Запуск Live спочатку підтримуватиме дев’ять активів, оскільки Equilibrium планує збільшити кількість після запуску. Наш торговий запуск відбудеться після повного випуску платформи Equilibrium.

Детальніше про наші події в грудні та за його межами читайте тут .

Алекс в Лісабоні

Частина нашої команди була на WebSummit у Лісабоні (дім The Equilibrium), де вони спілкувалися та ділилися з різними гравцями індустрії рішеннями DeFi, обробкою криптовалюти та багатьом іншим.

Ви пропустили наш дзвінок спільноти?

23 листопада Equilibrium відбувся 24-й дзвінок спільноти, під час якого ми вітали багатьох спікерів, які висловили свою думку щодо поточного стану індустрії DeFi та того, як вона впливає на екосистему Polkadot.

Основними темами розмов були оновлення нашої розробки та запуск у прямому ефірі.

На листопадовому дзвінку спільноти також був захоплюючий гість Еріка Цю з холдингу CMS. Ми обговорили наш неминучий повний запуск, багатоланцюжну інтеграцію, оновлення розробки тощо.

Клацніть тут, щоб переглянути підсумок, якщо ви його пропустили. Дивіться тут .

Дякуємо, спільнота «Equilibrium».

Ваша постійна підтримка через наші конкурси, запуски продуктів та інші дії на платформі заохочує нас продовжувати творити та вдосконалюватися. Ми з нетерпінням чекаємо вашої участі в майбутніх подіях, зокрема в EQ Live Contest. Ми віддамо нашій спільноті винагороди EQ і залучатимемо участь протягом періоду конкурсу.

Дякуємо за ще один місяць прогресу.

Про Equilibrium

Equilibrium — це універсальна платформа DeFi на Polkadot, яка забезпечує високе кредитне плече в торгівлі та позичанні цифрових активів. Він поєднує в собі повноцінний грошовий ринок із DEX на основі книги ордерів. EQ — це власний корисний маркер, який використовується для спільного управління Equilibrium. xDOT — це ліквідний загорнутий DOT, доступний для продажу, який відкриває ліквідність DOT, заблокованих на парачейн-аукціонах, і надає численні краудлоан-бонуси на Polkadot.

Приєднуйтесь до Equilibrium на
Discord News Channel Twitter Medium Website GitHub