November 24, 2022

Equilibrium : огляд та WL

Equilibrium — це універсальна платформа DeFi на Polkadot, яка забезпечує високе кредитне плече в торгівлі та позичанні цифрових активів. Він поєднує в собі повноцінний грошовий ринок із DEX на основі книги ордерів. EQ — це власний корисний маркер, який використовується для спільного управління Equilibrium. xDOT — це ліквідний загорнутий DOT, доступний для продажу, який відкриває ліквідність DOT, заблокованих на аукціонах парачейну, і надає численні краудлоан-бонуси на Polkadot.

Та давайте розглянемо більш детально:

Equilibrium представляє перший протокол DeFi 2.0 на Polkadot із новим он-чейн підходом до ризиків і ціноутворення для портфелів активів. Це дозволяє запозичувати з мінімальною заставою до 105% і маржинальною торгівлею з кредитним плечем до 20 разів.

Інноваційний дизайн механізму порятунку Equilibrium для ліквідацій, який є низьким тертям і не потребує аукціонів, дозволяє запровадити першу децентралізовану біржу з високим кредитним плечем, яка повністю базується на журналі заявок.

Ось що відрізняє Equilibrium від інших відомих відомих протоколів DeFi:

 • Немає довільних процентних ставок, встановлених урядом. Вони визначаються портфелем позичальника, боргом позичальника, загальною ліквідністю системи, а також ризиками та динамікою ринку.
 • Немає довільно встановлених вимог до LTV. Система гарантує, що кожна позиція залишається платоспроможною за 100% коефіцієнта забезпечення.
 • Немає довільно встановлених ліквідаційних штрафів і прихованих комісій, коли позичальники не виплачують кредит.
 • Більшість позик на популярних грошових ринках (AAVE та Compound) беруться в основних стейблкойнах для нових інвестиційних можливостей. Але користувачам потрібно переключитися на інші програми, оскільки на початкових платформах немає торгових функцій. Equilibrium ефективно вирішує цю проблему
 • Модуль активів Equilibrium підтримує: Логіка модуля Assets дозволяє Equilibrium представити широку лінійку продуктів DeFi в одному блокчейні, практично з коробки.
  1. 1 .кредитування активів.
  2. 2 .система часткового резервування та створення синтетичних активів.
  3. 3 .біржа, яка дозволяє користувачам брати участь у торгівлі кредитним плечем.
  4. 4 .хеджування портфеля.
 • Продуманий дизайн механізмів консенсусу та остаточності Polkadot гарантує безпеку субстрату Equilibrium на рівні блокчейну. Приблизно 10 зіставників керують парачейном Equilibrium за допомогою консенсусу POA та спільної остаточності GRANDPA та безпеки блокчейну, наданої Polkadot.
 • Equilibrium досягає міжланцюгової сумісності за допомогою інтеграції Polkadot сторонніх мостів до різних блокчейнів. Взаємодія всієї екосистеми також досягається за допомогою протоколу XCM Polkadot.

Equilibrium: приєднайтеся до білого списку

Підписка на Фазу 1 на Republic Crypto була переповнена, і команда збільшила тверду межу в 500 000 доларів США на першій фазі. Якщо ви пропустили етап 1, ми раді повідомити, що ви можете взяти участь у етапі 2, починаючи з 21 листопада 2022 року.

Ключова інформація

Етап 2 буде розміщено на новій панелі запуску, яка підключена до DEX. Для цього раунду ми встановили ліміт у 300 000 DOT і розповсюдимо 200 млн EQ (1,6% від загальної пропозиції).

Щоб увійти, спочатку приєднайтеся до білого списку , починаючи з сьогоднішнього дня, 1 листопада 2022 року, і виконайте такі дії:

 • Потрапити в білий список
 • Пройти KYC
 • Надіслати DOT
 • Отримати еквалайзер

Період набуття прав: шість місяців після повного запуску Equilibrium.

Приєднання до білого списку надає вам пріоритетний доступ і право на бонус у розмірі до 20% додаткового EQ до вашого розподілу. Цей бонус доступний з 1-го дня події та буде зменшуватися протягом періоду Фази 2.

Щоб приєднатися до білого списку, потрібно залишити заявку тут .

Зауважте, що ми не приймаємо громадян США та людей із певних юрисдикцій (Афганістан, Балкани, Білорусь, Бірма, Кот-д'Івуар, Куба, Конго, Іран, Ірак, Лібера, Північна Корея, Судан, Сирія, Зімбабве, Крим) для участь.

Приєднуйтесь до Equilibrium
Discord News Channel Twitter Medium Website GitHub