February 12

Нові партнерства Equilibrium


Equilibrium
— це універсальна платформа DeFi на Polkadot, яка забезпечує високе кредитне плече в торгівлі та позичанні цифрових активів. Він поєднує в собі повноцінний грошовий ринок із DEX на основі книги ордерів. EQ — це власний корисний маркер, який використовується для спільного управління Equilibrium. Прив’язаний до долара EQD — це власний децентралізований стейблкойн Equilibrium, забезпечений зваженим кошиком активів і використовується як універсальна одиниця вартості в екосистемі DeFi. eqDOT — це рідка обгортка стекінгу DOT, яка дозволяє користувачам брати участь у DeFi на Equilibrium, заробляючи при цьому дохід від стекінгу DOT.

Talisman — це гаманець під керівництвом спільноти, створений для Polkadot, Kusama та Parachains. Це дозволяє користувачам контролювати свої криптоактиви, використовувати нові варіанти використання та допомагати формувати майбутнє проекту через унікальний соціальний рівень.

Заснована в 2021 році компанія Talisman отримала інвестиції від відомих установ, таких як Hypersphere Ventures, Koji Capital і Advanced Blockchain AG.

Talisman переносить своє рішення гаманця в екосистему Equilibrium, дозволяючи користувачам використовувати свої активи по-новому. Equilibrium тепер підтримує зберігання токенів EQD і EQ у гаманці Talisman і дозволяє передавати активи через з’єднання гаманця Talisman.

Talisman розробив зручний гаманець Web3, який прискорює прийняття користувачами блокчейну в майбутньому та інтеграцію в екосистему Polkadot. Платформа спрощує дослідження парачейнів Polkadot і Kusama, дозволяючи користувачам використовувати ці сервіси для використання Web3. Talisman пропонує комплексний досвід користувача з додатковим захистом активів, що дозволяє швидко та легко підписувати транзакції. Його розширення для браузера дозволяє користувачам отримувати доступ до екосистеми Polkadot за допомогою:

  • Спрощення підключення dApp
  • Дозволяє користувачам зберігати свої токени та переглядати свій баланс
  • Підтримка спрощеного імпорту гаманців Polkadot і Kusama
  • Дозволяє користувачам створювати облікові записи та керувати ними

Партнерство Talisman з Equilibrium дозволить користувачам взаємодіяти з екосистемою Equilibrium, відкриваючи власникам токенів EQD і EQ DotSama.

Pendulum революціонізує світ фінансів, представляючи передове рішення, яке поєднує фіат і DeFi. Використовуючи блокчейн смарт-контрактів на основі Substrate від Polkadot, оптимізований для фінансових транзакцій, Pendulum дозволяє традиційним фінансовим службам з легкістю отримати доступ до переваг DeFi, включаючи форекс AMM, протоколи кредитування та можливості отримання доходу. Будучи провідним постачальником безперебійної інтеграції між fiat і DeFi, Pendulum прокладає шлях до нової ери фінансових інновацій. Розроблено SatoshiPay.

Партнерство з Pendulum , блокчейном із відкритим вихідним кодом, який зв’язує екосистеми Fiat і DeFi через складну мережу смарт-контрактів. Співпраця запровадить можливості карбування, ліквідності та торгівлі для власників стейблкойнів PEN (власний токен Pendulum) і EQD.

Pendulum містить практичні аспекти для фінансових операцій, як-от Міст Pendulum's Spacewalk Bridge. Spacewalk пропонує Pendulum унікальний, надійний міст до блокчейну Stellar, який відкриває доступ до екосистем стейблкойнів, що підтримуються фіатними валютами. Роблячи це, Spacewalk дозволяє користувачам Pendulum розробляти програми Forex і реалізовувати нові фінансові можливості.

Грошовий ринок Equilibrium дозволить користувачам робити ставки на токени PEN для отримання винагороди (фармінг) або використовувати їх як заставу для запозичення криптоактивів. Крім того, після розміщення PEN у книзі ордерів Equilibrium DEX буде пропонуватися некастодіальна торгівля PEN/EQD — ідеально підходить для користувачів, які шукають некастодіальну торгівлю.

Нове прийняття EQD під заставу PEN і стейблкойнів Stellar, забезпечених фіатною валютою, створює нові можливості для власників активів. Стайблкойн EQD може виступати в якості шлюзу до екосистеми Polkadot і інтегрований з численними парачейнами та цифровими додатками через XCM, забезпечуючи ліквідність через підвищення доходності або опції торгівлі проти інших підтримуваних криптоактивів на DEX.

Партнерство між Equilibrium і Pendulum є взаємовигідним для обох спільнот, оскільки воно допомагає розширити базу користувачів і додати більше користі рідним активам обох блокчейнів. Ми з нетерпінням чекаємо нових можливостей для наших спільнот і з нетерпінням чекаємо, що принесе майбутнє.