March 19

Equilibrium (EQ) тепер розміщено на MEXC.com

Рідний маркер EQ офіційно зареєстрований на MEXC.com у зоні інновацій!

Дата: 9 березня

Час: 14:00 UTC

Торгова пара(и) : EQ/USDT (спотова торгівля/зона інновацій)

MEXC відкрив депозити для EQ і дозволив торгівлю для торгової пари EQ/USDT. Виведення коштів для EQ розпочнеться 10 березня о 14:00 UTC.

Equilibrium — це універсальна платформа DeFi на Polkadot, яка пропонує різноманітні послуги DeFi, зокрема децентралізований стейблкойн, протокол об’єднаного кредитування та DEX книги ордерів, яка підтримує торгівлю на спотовому ринку з кредитним плечем до 20 разів. EQ, рідний токен Equilibrium, дозволяє користувачам мати право голосу в еволюції платформи, ставлячи свої токени та сприяючи розвитку мережі.

Ми раді представити EQ у MEXC і сподіваємось надати більше можливостей для доступу до наших послуг DeFi.

Торгуйте EQ на MEXC!

Про MEXC.com

MEXC.com — це глобальна платформа обміну криптовалютами, яка надає широкий спектр цифрових активів для торгівлі. Заснована в 2018 році, MEXC.com стала надійною платформою для трейдерів у всьому світі з понад 6 мільйонами зареєстрованих користувачів з понад 200 країн. На додаток до своїх торгових послуг MEXC.com надає користувачам повний набір інструментів і функцій для покращення торгового досвіду, включаючи маржинальний трейдинг, ф’ючерси та безстрокові контракти.

Відвідайте mexc.com, щоб почати торгувати !

Про Equilibrium

Equilibrium — це універсальна платформа DeFi на Polkadot, яка забезпечує високе кредитне плече в торгівлі та позичанні цифрових активів. Він поєднує в собі повноцінний грошовий ринок із DEX на основі книги ордерів. EQ — це власний корисний маркер, який використовується для спільного управління Equilibrium. Прив’язаний до долара EQD — це власний децентралізований стейблкойн Equilibrium, забезпечений зваженим кошиком активів і використовується як універсальна одиниця вартості в екосистемі DeFi. eqDOT — це рідка обгортка стекінгу DOT, яка дозволяє користувачам брати участь у DeFi на Equilibrium, заробляючи при цьому дохід від стекінгу DOT.