December 17, 2022

Утилітарний токен NYM тепер у мережі BNB

Токен NYM тепер інтегрований у гаманці BNB за замовчуванням

Ми раді повідомити, що завдяки Celer Nym з’єднався з мережею BNB ! Утилітарний токен NYM тепер доступний як токен BEP-20. Що це означає? Це означає, що справжні $NYM можна використовувати в BNB Chain, відкриваючи шлях до конфіденційності для екосистеми BNB, водночас утримуючи користувачів SAFU від багатьох шахрайств із використанням підроблених $NYM у BNB Chain. Відтепер,0xDD2612c292431aaa727fE24d1a8AfBE4928Bbc55це єдина дійсна адреса токена NYM у мережі BNB!

Спочатку ініційована Binance , а тепер керована спільнотою децентралізована екосистема без дозволів, BNB Chain є найбільшим у світі блокчейном смарт-контрактів з точки зору обсягу транзакцій і щоденних активних користувачів станом на жовтень 2022 року.

Токен NYM — це службовий токен мікснету Nym — потужної системи конфіденційності, яка захищає комунікації мережевого рівня від аналізу трафіку, метаданих і IP-спостереження. Використовуючи мікснет, ваші комунікації будуть захищені від програм і гаманців, які збирають ваші IP-адреси, а також спостерігачів, які спостерігають за всією мережею.

Власники токенів NYM (ERC-20) можуть використовувати cBridge для перемикання своїх токенів NYM від Ethereum до мережі BNB і назад. Це означає, що рідні токени NYM (Cosmos) тепер доступні для екосистеми BNB, якщо використовуються два мости (cbridge і GravityBridge), що дозволяє людям зв’язуватися та запускати міксноди, делегувати частку в мікснеті та сприяти роботі системи конфіденційності.

Як працює міст?

cBridge використовує модель lock-and-mint, створюючи відображену версію токена NYM у мережі BNB.

Коли особа передає токен з Ethereum до ланцюга BNB, $NYM (ERC20) буде заблоковано на Ethereum, а рівна кількість $NYM (BEP20) буде викарбувана у прив’язаному співвідношенні 1:1 і надіслана вам на BNB. Ланцюг, підтримуючи стабільне постачання через ланцюги.

І навпаки, коли особа переходить із ланцюга BNB назад до Ethereum, $NYM (BEP20) буде спалено в ланцюжку BNB, а рівна кількість $NYM (ERC20) буде надіслана вам назад в Ethereum.

Вам доведеться сплатити прохідний збір, який складається з «базової плати» та «протокольної плати». «Базова комісія» покриває комісію за газ у ланцюзі призначення у формі NYM у форматі цієї мережі. «Протокольна комісія» сплачується як заохочення партнерам cBridge, валідаторам і стейкерам у розмірі 0–0,5% від загальної суми переказу. Загалом, міст дуже дешевий і швидкий!

Як користуватися мостом

  1. Перейдіть на сторінку https://cbridge.celer.network/1/56/NYM і підключіться до основної мережі Metamask Ethereum
  2. Виберіть токен NYM зі списку токенів
  3. Введіть кількість токенів NYM, які ви хочете перевести в BNB Chain

4. Після введення кількості токенів NYM ви можете побачити точні комісії, які з вас будуть стягнені, і орієнтовний час прибуття.

5. Після того, як транзакцію буде подано в ланцюг, у верхньому правому куті буде показано, чи транзакція очікує на розгляд або завершена. Ви також можете знайти деталі транзакції на etherscan або bsccan.

6. Перехід від Ethereum Mainnet до BNB Chain на Metamask. Якщо ви ще не додали мережу BNB, скористайтеся інформацією про конфігурацію нижче: Mainnet (це, ймовірно, та, яку ви шукаєте)

7. Імпортуйте версію токена NYM BEP20 у свій гаманець Metamask:0xDD2612c292431aaa727fE24d1a8AfBE4928Bbc55 , тоді ви зможете побачити кількість токенів NYM у вашому гаманці.

ПРИМІТКА: 0xDD2612c292431aaa727fE24d1a8AfBE4928Bbc55 — це єдина дійсна адреса токена NYM у мережі BNB, остерігайтеся шахрайства!

Ми завжди шукаємо нових членів спільноти для запуску вузлів і створення програм із покращеною конфіденційністю на Nym. Приєднуйтеся до нашої спільноти, щоб брати участь і бути в курсі подій:

Twitter

Телеграм

Основні посилання

Поширені запитання щодо токеноміки

Nym на CoinList

Архітектура

Провідник мережі Nym

Nym Whitepaper

Nym Github

Nym Docs