March 19

Equilibrium і MultichainЯк ви вже могли знати, нещодавно користувач зміг зняти велику кількість токенів USDC з Moonbeam, чого він не повинен був мати. Це сталося через відмінності в очікуваній поведінці між токенами erc-20 і токенами xc-20, які можна карбувати. Усі активи залишаються в безпеці в Multichain і будуть перенесені на новий міст, коли він буде готовий.

Що це означає для користувачів Equilibrium?

EQ і EQD доступні для перемикання. Це в поєднанні з нашим нещодавнім лістингом EQ на біржах означає, що користувачі можуть переміщувати ліквідність на платформу Equilibrium і з неї на власний розсуд.

ETH і USDC знову стануть доступними для з’єднання, коли ми завершимо розробку нового рішення у співпраці з Multichain.

Ми зробимо додаткове оголошення, коли нове рішення буде розгорнуто.

Слідкуйте за оновленнями щодо нашого прогресу.

Equilibrium — це універсальна платформа DeFi на Polkadot, яка забезпечує високе кредитне плече в торгівлі та позичанні цифрових активів. Він поєднує в собі повноцінний грошовий ринок із DEX на основі книги ордерів. EQ — це власний корисний маркер, який використовується для спільного управління Equilibrium. Прив’язаний до долара EQD — це власний децентралізований стейблкойн Equilibrium, забезпечений зваженим кошиком активів і використовується як універсальна одиниця вартості в екосистемі DeFi. eqDOT — це рідка обгортка стекінгу DOT, яка дозволяє користувачам брати участь у DeFi на Equilibrium, заробляючи при цьому дохід від стекінгу DOT.