January 31

Конкурс Equilibrium: створіть свою команду!

Коли ми наближаємося до повного випуску платформи, Equilibrium святкуватиме змагання — Live Contest Equilibrium , що дозволить користувачам ознайомитися з нашими продуктами та розділити призовий фонд у розмірі $20 000 $EQ. Подорож була захоплюючою, і ми хотіли б, щоб наша спільнота насолодилася плодами нашого розвитку.

Створіть спільноту

Наш конкурс передбачає індивідуальну та групову участь. Користувачі можуть реєструвати власні команди, даючи їм унікальні назви та одержуючи спеціальний код спільноти. Лідери команд отримають винагороду за формування групи активної участі! Для розпізнавання команди потрібно не менше 20 зареєстрованих користувачів . Час початку конкурсу залежить від темпу реєстрації користувачів. Детальніше про правила конкурсу тут .

Який план?

  1. Зберіть свою команду — 20 активних учасників спільноти. Це можуть бути друзі або члени інших спільнот, які вам знайомі.
  2. Створіть потужне ім’я — заснуйте свою гільдію, використовуючи гідний титул
  3. Зареєструйтеся як керівник команди за допомогою цієї форми
  4. Зачекайте, поки наші представники зв’яжуться з вами та нададуть ваш код спільноти
  5. Попросіть членів вашої команди зареєструватися за допомогою цієї форми

Це воно. Ось такий план!

Нагороди керівника групи

За реєстрацію команди та досягнення порогу лідери команд отримають додаткові винагороди, як зазначено нижче:

  1. Одиночна торгівля %PnL: якщо кожен учасник досягне обсягу торгів 100$ (загалом 2000$/команда), керівник команди отримає 20$.

За кожні додаткові $100 обсягу торгів на учасника лідер команди отримає $1

  1. Сукупний % PnL: якщо кожен учасник досягає обсягу торгів у 1000 доларів США (загалом 20 000 доларів США на команду), керівник команди отримує 50 доларів США

За кожні додаткові $1000 обсягу торгів на учасника лідер команди отримає $5.

Отже, чого ви чекаєте?

Зберіть свою команду, зареєструйтесь як лідер команди та готуйтеся до розширення свого портфоліо EQ!

Про Equilibrium

Equilibrium — це універсальна платформа DeFi на Polkadot, яка забезпечує високе кредитне плече в торгівлі та позичанні цифрових активів. Він поєднує в собі повноцінний грошовий ринок із DEX на основі книги ордерів. EQ — це власний корисний маркер, який використовується для спільного управління Equilibrium. xDOT — це ліквідний загорнутий DOT, доступний для продажу, який відкриває ліквідність DOT, заблокованих на парачейн-аукціонах, і надає численні краудлоан-бонуси на Polkadot.

Приєднуйтесь до Equilibrium на Discord , News Channel , Twitter , Medium , Website , GitHub