February 12

EQ Staking: чим довше ви стейкаєте, тим більший приріст!

EQ Staking — ексклюзивна функція для власників EQ, яка значно покращує винагороди. Вносячи токени EQ в один із трьох пулів (Lending, Insurance та Stableswap), власники EQ отримують приріст прибутку від цих пулів.

Збільшення множника коливається від x1,05 до x3,4, і залежно від бажаного періоду блокування (від 1 до 24 місяців), що довший період блокування, то вищий множник вони отримають. EQ Staking є надійним доповненням до будь-якої стратегії Equilibrium.

Зауважте, що EQ Staking не генерує винагород — це просто інструмент для збільшення доходів від пулів Equilibrium.

Власники EQ ставлять свої EQ, вносять активи в будь-який з трьох пулів Equilibrium, щоб максимізувати свої прибутки.

  • Пул Stableswap ( до 49% річних )
  • Страховий пул ( до 73,5% річних )
  • Кредитний пул ( до 49% річних )

Завдяки кампанії EQ Blast власники EQ можуть підсилити свої стратегії величезними прибутками. Але що таке програма EQ Blast?

Equilibrium Blast — кампанія підвищення APR

Програма EQ Blast Liquidity Mining відзначає відданих членів спільноти Equilibrium, які продовжують співпрацювати з нами через соціальні мережі або участь у заходах. Ці особи мають право на 1,5-кратний множник прибутку, як зазначено в положеннях та умовах програми Blast . Натисніть тут і вимагайте свій множник до 20 лютого!

Ось один із прикладів того, як EQ Staking і складені стратегії поєднуються, щоб створити чудові прибутки.

1. Еквалайзер ставки

2. Депозит DOT

3. Ліквідна частка DOT і отримання eqDOT (12% річних)

4. Використовуйте eqDOT як заставу для карбування EQD

5. Депозит USDC

6. Поставте EQD і USDC до пулу stableswap (до 49% річних)

7. Внесіть токен LP у страховий пул (до 73,5% річних)

Таким чином користувач отримує вигоду від винагороди за ставки DOT, а також посилених винагород EQ від пулів Stableswap і Insurance.

Стейкинг EQ — це цінна можливість, особливо завдяки кампанії EQ Blast, як для поточних власників EQ, так і для тих, хто розглядає можливість використовувати Equilibrium. Ставлячи частину своїх портфелів EQ, власники EQ можуть максимізувати свої прибутки та використовувати кампанію EQ Blast для отримання додаткових прибутків.

Незалежно від того, чи тільки ви починаєте, чи використовуєте Equilibrium деякий час, EQ Staking має важливе значення для максимізації ваших прибутків.

Беріть участь у стейкінгу EQ, щоб підвищити прибутки EQ, скориставшись додатковими прибутками від програми EQ Blast!

Про Equilibrium

Equilibrium — це універсальна платформа DeFi на Polkadot, яка забезпечує високе кредитне плече в торгівлі та позичанні цифрових активів. Він поєднує в собі повноцінний грошовий ринок із DEX на основі книги ордерів. EQ — це власний корисний маркер, який використовується для спільного управління Equilibrium. Прив’язаний до долара EQD — це власний децентралізований стейблкойн Equilibrium, забезпечений зваженим кошиком активів і використовується як універсальна одиниця вартості в екосистемі DeFi. eqDOT — це рідка обгортка стекінгу DOT, яка дозволяє користувачам брати участь у DeFi на Equilibrium, заробляючи при цьому дохід від стекінгу DOT.

Приєднуйтесь до Equilibrium на Discord , News Channel , Twitter , Medium , Website , GitHub