April 23

Довгоочікуваний короткий огляд дорожньої карти Genshiro на другий квартал 2023 року вже тут

Є багато оновлень і ВЕЛИЧЕЗНИХ новин щодо майбутнього Genshiro. Ми вже деякий час натякаємо, що для Genshiro досліджуються кілька потенційних напрямків.

Genshiro мігрує в парачейн Kusama

Так, скоро встигнемо! (зрештою)

Як ви знаєте, Genshiro працює як окрема мережа на основі субстрату з надійним набором валідаторів сторонніх розробників з моменту запуску у вересні 2021 року. Вона була пов’язана з мережею Kusama через власний парачейн і міст, який керував та сама лінійка валідаторів.

Зараз ми проводимо цю міграцію, перш за все, щоб завершити повну децентралізацію Genshiro: зв’язати його зі спільним механізмом безпеки Kusama та запустити повноцінне децентралізоване управління.

Процес міграції

Ми передбачаємо три фази міграції.

Перший — «Підготовка». Він розпочнеться одразу після публікації цього оголошення та триватиме до 3 травня 2023 року о 15:00 UTC. Відтепер ми призупиняємо винагороди за майнінг ліквідності. Крім того, протягом цього періоду ми просимо всіх користувачів повернути всі свої борги на платформі та перемістити всі активи з системних пулів у свої гаманці або вийти з Genshiro.

Друга фаза (називається «Виконання») триває 24 години . Ми закриємо всі перекази та перехідні транзакції в автономному ланцюжку та виконаємо наступні кроки:

 • Знімок усіх балансів рахунків
 • Ми покриваємо всю заборгованість користувачів, що залишилася в системі
 • В обмін ми вилучаємо заставу для покриття наших витрат у цьому пріоритеті:
 • LPT0 та EQD застави, які будуть арештовані в першу чергу
 • Наступним є забезпечення GENS із 50% знижкою
 • Інші активи йдуть без дисконту
 • Застава xDOT надається в останню чергу за таких умов:

1 xDOT = 0,836 DOT

1 xDOT2 = 0,809 DOT

1 xDOT3 = 0,783 DOT

 • Надмірна застава, яку потрібно повернути користувачам

Кожен, хто зробив депозит у пулах маркет-мейкерів, отримає свої кошти назад, і йому не потрібно виконувати жодних додаткових дій.

Третій етап — «Завершення». Ця фаза триває до трьох днів, і саме тут відбувається міграція. Давайте розглянемо кожен з його кроків:

 • Другий знімок без зобов'язань, що залишилися в системі
 • Облікові записи та субрахунки переходять на парачейн
 • Ми відключаємо формування боргу
 • Передачу активів знову ввімкнено

Поради генширянам

По-перше, вам потрібно пам’ятати, що якщо ви самостійно не погасите зобов’язання на етапі «Підготовка» (до 3 травня 2023 року о 15:00 UTC), деяку частину вашої застави буде конфісковано для покриття всього вашого боргу. .

Якщо вас це влаштовує, але ви хочете залишити при собі певні активи зі свого портфеля застави на Genshiro, вам потрібно буде вивести їх із пулів застави (включно з пулом допомоги) у свій гаманець до 3 травня 2023 року о 15:00 UTC .

Не пропустіть перевірити, що відбувається з Genshiro після завершення міграції (тизер: щось готується :)

Чому ми мігруємо таким чином?

Погашення боргу фактично є довгоочікуваним порятунком для деяких страховиків, які хотіли відмовитися, але не змогли виконати свої зобов’язання та вийти. Те саме для деяких кредиторів, які очікують повернення коштів за кредитами, які ще не були погашені.

Ще одна причина — зупинка транзакцій, яка неминуча під час цієї міграції. Період зупинки може тривати до кількох днів, доки міграція не буде завершена, і ніхто не зможе здійснити перенесення на платформі. Як ви можете собі уявити, збереження відкритих боргових позицій протягом цього періоду може призвести до неплатоспроможності системи через потенційну волатильність ринку та невирішені маржинальні вимоги.

Чого чекати далі?

Важливою новиною є те, що децентралізоване управління для Genshiro буде запущено після завершення процесу міграції. Це частина нашого довгострокового бачення проекту

Крім того, команда дуже в захваті від абсолютно нового продукту, який знаходиться на завершальній стадії розробки. Велике оголошення буде зроблено незабаром, тому переконайтеся, що ви стежите за нашими соціальними мережами, щоб бути в курсі наших новин!

Слідкуйте за Genshiro в Twitter і підпишіться на новини Telegram прямо зараз!

Ми з нетерпінням чекаємо ваших відгуків і припущень щодо того, що буде далі на Genshiro.

Про Genshiro

Genshiro — сестринська мережа Equilibrium, що базується на Кусамі. Це протокол, який допомагає користувачам безперешкодно отримувати дохід, позичати та торгувати на маржі. Використання портфелів активів замість окремих сховищ застави.

Приєднуйтеся до Genshiro в Telegram , News Channel , Twitter , Medium , Website , GitHub