January 15

KYVE FAQ (UA)

 • Що таке озеро даних? Озеро даних можна розглядати як базу даних свого роду, призначену для зберігання, обробки та захисту великих обсягів даних, будь то структуровані, неструктуровані чи десь посередині.
 • Що ми маємо на увазі, роблячи дані «ненадійними»? Щоб уникнути невід’ємних ризиків від централізованих джерел або інших посередників, блокчейни запровадили «ненадійні» середовища, де довіра, у цьому випадку, розподіляється між усіма учасниками мережі, більше не покладаючись лише на одну сутність.KYVE складається з мережі вузлів, які завантажують, перевіряють і архівують дані, роблячи дійсні дані доступними для всіх. У цьому сенсі не лише один посередник, а ціла мережа акторів повинні забезпечити дійсність даних перед їх використанням, створюючи «ненадійні дані».
 • Що таке пул?
  Озеро даних KYVE складається з окремих пулів, кожен з яких призначений для певного набору даних. Наприклад, історичні дані певного блокчейну або всі події, які відбулися за певним смарт-контрактом.Після створення пулу вузли протоколу отримують запитані дані, зберігають їх у постачальниках сховищ, таких як Arweave, і перевіряють їх децентралізованим способом, роблячи їх загальнодоступними для всіх. Будь-хто може створити пул, пройшовши процедуру управління KYVE.
 • Яка користь від ставок у пулах?
  Можна профінансувати пул, делегувати свої токени вузлу або поставити свої токени. Фінансування пулу означає, що ви берете участь у наданні фінансування для стимулювання вузлів у цьому пулі. У цій ситуації ви не отримаєте винагороди, а лише дані, які були збережені та перевірені. Ви можете делегувати їхні токени вузлу, у цьому випадку отримуючи винагороду. Або запустіть власний вузол і поставте свої токени. У цьому випадку ви піддаєте свої токени ризику скорочення, якщо ваш вузол поведеться неправильно, або великої винагороди, якщо він поведеться правильно.
 • Як я можу взяти участь у тестовій мережі KYVE? Щоб взяти участь у нашій тестовій мережі, відвідайте наші документи , щоб розпочати запуск протоколу або вузла ланцюга. Також є можливість приєднатися до нашого управління, фінансувати пул або делегувати вузол, створивши обліковий запис у додатку KYVE .Для цього вам знадобиться встановити гаманець Keplr або Cosmostation, токени $AR і токени testnet $KYVE з нашого крана .
 • Чи можу я брати участь у стимульованій тестовій мережі KYVE Mission Korellia? Стимулювана тестова мережа KYVE Mission Korellia закінчилася. Однак ви все ще можете брати участь у нашій звичайній тестовій мережі, щоб допомогти нашій команді найкраще підготуватися до запуску основної мережі!
 • Де я можу купити токени $KYVE? Токен $KYVE ще не вийшов на ринок. TGE буде запущено в основній мережі в першому кварталі 2023 року. Передпродажів раніше не буде.
 • Коли запуск основної мережі? Основна мережа KYVE має бути запущена в першому кварталі 2023 року. Приєднуйтеся до нашої спільноти, щоб бути в курсі подій.
 • Що таке вузол?
  Вузол — це пристрій, який бере участь у мережі, дотримуючись мережевого протоколу. Окремі вузли можуть виконувати різні ролі, такі як кешування даних, перевірка інформації або пересилання повідомлень іншим вузлам.Залежно від мережі кожен вузол може мати унікальну роль або кілька вузлів можуть спільно використовувати одну роль. Цей вибір архітектури відображає фундаментальний компроміс між мережевим резервуванням (покриттям у разі виходу з ладу одного вузла) та ефективністю.
 • Як я можу перевірити, чи працює мій вузол? Щоб перевірити, чи працює ваш вузол, вам потрібно перейти до терміналу, з якого ви запустили свій вузол, щоб перевірити, чи все запущено. На docs.kyve.network ви можете порівняти свої журнали з правильно запущеним вузлом.
 • Чи потрібні мені маркери Arweave ($AR), щоб запустити вузол? Так, токени $AR у вашому гаманці необхідні, щоб стати завантажувачем. Ви можете отримати деякі з офіційного крана Arweave тут або купити $AR на CEX.
 • Як я можу отримати свої винагороди, зароблені через вузол? Щоб отримати свої винагороди $KYVE, вам потрібно підключити гаманець, який використовується під час запуску вашого вузла, до app.kyve.network. Після підключення гаманця перейдіть на сторінку пулу, де ви є валідатором, і вимагайте свої винагороди.