April 16

Інтеграція Equilibrium і Litentry для забезпечення двонаправлених транзакцій і розширення варіантів використання рідних токенів

Equilibrium із захватом повідомляє про свою інтеграцію з Litentry , міжланцюговим агрегатором ідентичності, який дозволяє користувачам пов’язувати свої ідентифікаційні дані в контексті збереження конфіденційності. Litentry має на меті надати користувачам повний контроль над своїми особистими даними та дозволити їм отримати від них соціальну та економічну цінність. Протокол і його інтерфейс Identity Hub можна застосувати для репутації в ланцюжку, участі спільноти, DeFi та інших налаштованих служб даних.

Завдяки інтеграції двонаправлені транзакції на рідному токені Litentry (LIT) і нативному токені Equilibrium (EQ) і стейблкойні EQD тепер підтримуються на обох платформах, надаючи користувачам більшу гнучкість і функціональність токенів. Власники LIT можуть перенести свої активи в повний набір продуктів DeFi Equilibrium, включаючи грошовий ринок Equilibrium, страховий пул і книгу замовлень DEX, створюючи додаткові варіанти використання XCM для LIT через відкриті канали HRMP.

Отримавши підтримку на Equilibrium, власники LIT зможуть використовувати свої токени як заставу для запозичення криптоактивів або карбування стейблкоїнів EQD на Equilibrium. Крім того, користувачі LIT можуть отримувати дохід від пасивного стекінгу, вносячи свої токени в кредитний пул Equilbrium. Ті, хто віддає перевагу досвіду некастодіальної торгівлі, можуть скористатися децентралізованою книгою ордерів Equilibrium DEX — ідеальним місцем для торгівлі LIT, зберігаючи повний контроль над своїми коштами.

Завдяки відкриттю найновіших каналів HRMP за допомогою Litentry створюються нові можливості використання для нативних активів обох парачейнів, тим самим заохочуючи більше участі користувачів в екосистемах Equilibrium і Litentry.

Стайблкойн EQD

EQD — це стейблкоїн, забезпечений активами Polkadot, із прив’язкою 1:1 до долара США. EQD можна карбувати проти добре диверсифікованого портфеля активів, таким чином значно знижуючи ризики застави позичальника. Варіанти використання EQD виходять за межі Equilibrium через його широкі зв’язки з іншими екосистемами, такими як Litentry.

Про Litentry

Litentry — це децентралізований міжланцюговий агрегатор ідентифікаційних даних, який дозволяє користувачам пов’язувати свої ідентифікаційні дані в контексті збереження конфіденційності. Ми прагнемо надати користувачам повний контроль над своїми особистими даними та дозволити їм отримати від них соціальну та економічну цінність. Наш протокол можна застосувати для репутації в мережі, управління, DeFi та налаштованих служб даних.

Знайти Litentry на:

Telegram | Twitter | Medium | Discord | LinkedIn | YouTube

Про Equilibrium

Equilibrium — це універсальна платформа DeFi на Polkadot, яка забезпечує високе кредитне плече в торгівлі та позичанні цифрових активів. Він поєднує в собі повноцінний грошовий ринок із DEX на основі книги ордерів. EQ — це власний корисний маркер, який використовується для спільного управління Equilibrium. Прив’язаний до долара EQD — це власний децентралізований стейблкойн Equilibrium, забезпечений зваженим кошиком активів і використовується як універсальна одиниця вартості в екосистемі DeFi. eqDOT — це рідка обгортка стекінгу DOT, яка дозволяє користувачам брати участь у DeFi на Equilibrium, заробляючи при цьому дохід від стекінгу DOT.

Приєднуйтесь до Equilibrium на Discord , News Channel , Twitter , Medium , Website , GitHub